برنامه کلاس های مجازی

با عرض سلام و ادب خدمت اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز بدینوسیله به اطلاع می رساند به لطف خدا در ادامه آموزش های مجازی این دبیرستان ، از تاریخ ۱۶ فروردین ماه کلاس های آنلاین در درس ریاضیات و به موازات آن کلاس های آفلاین در دروس دیگر در گروههای کلاسی برگزار گردید.
شایان ذکر است با توکل به خدا از تاریخ ۲۳ فروردین ماه و طبق جدولی که  تقدیم میگردد کلاس های آنلاین دروس (ریاضیات ، فیزیک ، شیمی ، زیست ، ادبیات ، عربی ، زبان خارجه) در دوره اول تا پایان کتاب و مابقی دروس نیز به صورت آفلاین و به طرق مختلف(ضبط فیلم ، ارائه جزوه و نمونه سوالات و تکالیف درسی)در سایت دبیرستان و گروه های کلاسی تقدیم حضورتان می گردد.
اولیاء گرامی لطفا ضمن ارج نهادن به زحمات عوامل اجرایی و دبیران محترم این مجموعه آموزشی که با تمام مشکلات موجود در دبیرستان حضور یافته وسعی در پیشگیری از افت تحصیلی فرزندان دلبندتان را از طرق مختلف دارند، از شما اولیاء محترم انتظار میرود همکاری لازم و نظارت کامل را در امر آموزش فرزند خود داشته باشید.
ضمنا حضور کلیه دانش آموزان در این کلاس ها الزامی می باشد و از طرف دبیرستان حضور و غیاب بعمل خواهد آمد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دبیرستان و گروههای کلاسی مراجعه فرمایید.

دانش آموزان و اولیای عزیز دوره دوم نیز برنامه هفته اول ( از۲۳ فروردین تا ۲۸ فروردین ) در زیر برای شما ارائه میگردد که در این برنامه سعی بر آن شده ابتدا تدریس مطالب برای دانش آموزان پایه دوازدهم به اتمام رسد و پس از آن در هفته های بعد تمرکز روی پایه های دهم و یازدهم بیشتر میشود ، البته در این برنامه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم به صورت یک روز در میان برنامه دارند که می بایست در کلاس ها حضور بهم رسانند.

تمام تلاش گروه فنی و آموزش این مجموعه در ایام بر این است که با تمام پتانسیل موجود بتوانیم آموزشی در خور برای دانش آموزان ارائه نماییم و نهایتا تا پایان اردیبهشت تدریس دروس به طور کامل به اتمام رسد.

توصیه اکید داریم که حتما برای شرکت در این کلاس ها از کیفیت اینترنت خود اطمینان حاصل نمایید، سرعت حداقلی برای شرکت در کلاس ها ۴ مگابیت بر ثانیه است و سرعت ایده آل نیز ۸ مگابیت بر ثانیه است . جهت تست سرعت خود اینجا کلیک نمایید.

عضویت در گروه های واتس اپ مدرسه

ساعت شروع کلاس های دوره اول از ۹ صبح می باشد و هرکلاس ۱ ساعت است 
زنگ اول۹تا۱۰
زنگ دوم ۱۰ تا ۱۱
زنگ سوم ۱۱ تا ۱۲
زنگ چهارم ۱۲ تا ۱۳
ساعت شروع کلاس های دوره دوم از ۱۴ عصر می باشد و هرکلاس ۱ ساعت است 

زنگ اول ۱۴ تا ۱۵
زنگ دوم از ۱۵ تا ۱۶

زنگ سوم از ۱۶ تا ۱۷

زنگ چهارم از ۱۷ تا ۱۸